30.11.2020 Posted by Зора

ПРОТОКОЛ

 

Днес, 28 ноември 2020 г. се проведе ученически фестивал                                                                                                   „С песните на Европа” Ямбол – 2020

 

 

Комисия в състав: Председател – Цветомира Гицова

Членове:  Елена Иванова и Красимира Ханджиева направи следното класиране:

 

ДЕТСКИ ГРАДИНИ:

 

І награда:  не се присъжда

 

ІІ награда: не се присъжда

 

ІІІ награда:  Вокалната група: „Пламъчета” ,  ДГ „Пламъче“ , гр. Ямбол

 

 

 

ИНДИВИДУАЛНИ  ИЗПЪЛНИТЕЛИ:

 

 

Първа възрастова група:

 

І награда:  не се присъжда

 

ІІ награда: Рая Тодорова Хаджидимитрова,  ДГ „Пламъче“ , гр. Ямбол

 

ІІІ награда: не се присъжда

 

 

Втора  възрастова група:

 

І награда: ВГ „Славееви гласове”,  НУ „Проф. Нойков” гр. Ямбол  

                              

ІІ награда: Йоана Ташева Ташева, ДМФ „Звездопад“,  гр. Стара Загора

 

ІІ награда: Габриела  Даниел  Тенева, Музикално  студио „Таланти“                 при НЧ  „П. К. Яворов-1920“ , гр. София

 

ІІ награда:  Христина Валентинова Михайлова                                                        ОУ „Кирил Христов“, гр, Стара Загора 

        

ІІІ награда: Гинчо Гинчев Ганчев,  клас по Поп пеене при ОШИ „Илия Аврамов“,приНЧ“Д.П.Сивков“1870г.,  гр.Нова Загора

 

 

Трета възрастова група:

 

І награда:  Зара Тихомирова Узунова,                                                                        НУМСИ „ Христина Морфова”,     гр. Стара Загора

 

І награда: Мария Красимирова Иванова,                                                                      Студио по поп пеене   при ОДК – Ямбол

 

І награда: Наталия Руменова Ковачева,                                                                                         ВС „Бижу” при НЧ „Съгласие-1862“, гр.Ямбол 

                

ІІ награда:  Габриела Радостинова Грозева,                                                                 Варненска детско-юношеска опера, гр. Варна

 

ІІ награда:  Йоана Атанасова Атанасова , клас по Поп пеене при ОШИ „Илия Аврамов“, приНЧ“Д.П.Сивков“1870г., гр.Нова Загора

 

ІІ награда: Габриела Ангелова Георгиева

ВС „Бижу” при НЧ „Съгласие-1862“, гр.Ямбол

 

 

III награда: Дует  Стефи и Ивет Атанасови,                                                                        НУМСИ  „Христина Морфова“,  гр. Стара Загора

 

III награда:  Мария Дел Кармен Кръстева Мангърова                                                          клас по Поп пеене при ОШИ „Илия Аврамов“,приНЧ“Д.П.Сивков“1870г.,        гр.Нова Загора

 

III награда:  Виктория Добрева Добрева, клас по Поп пеене при ОШИ „Илия Аврамов“,приНЧ“Д.П.Сивков“1870г.,  гр.Нова Загора

 

III награда:  Рая Диян Донева

ВС „Бижу” при НЧ „Съгласие-1862“, гр.Ямбол

 

 

Четвърта възрастова група:

 

І награда: Пейти Димитрова Димитрова,                                                                                    ВГ  „Пятница 13“ при НЧ „Зора – 1945“

 

І награда: Маги Марио Панайотова,

ВГ  „Пятница 13“ при НЧ „Зора – 1945

 

І награда: Патрисия Илиева Симеонова ,                                                                                             Школа по поп и джаз пеене  при  НЧ „Съгласие-1862” гр. Ямбол

 

І награда: Мария Златкова Костадинова,         

ВС „Бижу” при НЧ „Съгласие-1862“, гр.Ямбол

 

 

ІІ награда: Ния Радостинова Щерева,                                                                      Студио по поп пеене при ОДК – Ямбол

 

III награда:  не се присъжда

 

 

Специалната награда на НЧ „Зора-1945” се присъжда на                                                                            ВС „Бижу” при НЧ „Съгласие-1862“, гр.Ямбол   

 

Наградата  на ВГ „Пятница 13” за популяризиране на руски език се присъжда на Маги Марио Панайотова

 

 

Жури:

 

Председател:

Членове: 1.

 

About Зора

организатор на игрите

Comments are closed.