I етап от Националния фолклорен ученически фестивал „Родило се, преродило”, Ямбол – 2021 .

26.04.2021 Posted by Зора

П Р О Т О К О Л

 

 

Днес, 24 април 2021 г., се оцениха участниците в I етап от Националния фолклорен  ученически  фестивал  „Родило се, преродило”,  Ямбол – 2021 .

 

Комисия на I етап в състав:

 

Председател – Стойка Цингова

Членове: Боряна Чапърова и Евдокия Янкова,  направи следното класиране:

 

Категория рисунки

 

Първа възрастова група:

 

I награда – Виктория Красимир Колева,  6 г.

ДГ „Валентина”, гр. „Крушка”,

 

II награда – Ава Александрова Мутафчиева,  6 г.

ДГ „Червената шапчица”, гр. „Смехорани”

 

III награда – Сиана Проданова Бакалова,  5 г.

ДГ „Слънце”, гр. „Пеперудка”

 

III награда – Теа Пламенова Милева,  5 г.

ДГ „Червената шапчица”, гр. „Лъвчета”

 

Поощрителна награда:

 

                                          Здравка Янкова Асенова, 6 г.

ДГ „Пролет”

 

Виктория Стоянова Неделчева, 6 г.

Школа „Арт Попово”, гр. Попово

 

Пресияна  Радостинова  Паунова, 5 г.

ДГ „Червената шапчица”, гр. „Лъвчета”

 

 

Втора възрастова група:

 

I награда  – Йоанна Димитрова Курдова, 10 г.

Школа „Арт Попово” , гр. Попово

 

II награда –  Радка Аврамова, 8 г.

Об.У „Д-р Петър Берон” – Ямбол

 

III награда –  Мария Ивайлова Вълчева, 7 г.

ОУ „Стефан Пешев” – гр. Севлиево

 

Поощрителна награда:

                                            Елеонора Василева Георгиева, 8 г.

Об. У „Д-р Петър Берон” – Ямбол

 

 

Трета възрастова група:

 

I награда – Вяра Ивайлова Стоянова, 12 г.

Школа „Арт Попово” – Попово

 

II награда – Преслава Пламенова Станева, 12 г.

Школа „Арт Попово” – Попово

 

III награда – Матьо Георгиев Матев, 5 клас

ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Коньово, общ. Нова Загора

 

 

 

Категория приложно творчество

 

 

Първа възрастова група:

 

I награда  –  Гинка  Стефанова  Стоянова, 6 г.

ДГ „Пролет”

 

II награда – Никола Иванов Стефанов

ДГ „Радост”

 

II награда – Радостин Антонов Ангелов

ДГ „Радост”

 

III награда – Ирена Стоянова Георгиева, 6 г.

ДГ „Валентина”, гр. „Крушка”

 

 

Поощрителна награда:

                                             Дарина Недялкова Гроздева

ДГ „Червената шапчица”, гр. „Слънце”

 

ДГ „Пролет”, гр. „Звездички”

 

 

Втора възрастова група:

 

Поощрителна награда: 

                                                 Кристияна Красенова Захариева

СУ „Св. Седмочисленици” – гр. Търговище

                                                   

Трета възрастова група:

 

I награда – Десислава  Красимирова  Иванова, 11 г.

ОУ „ Йордан Йовков” – Каварна

 

 

Поощрителна награда: 

 

                                          Арт  работилница

ОУ „Христо Ботев”, с. Войника

 

 

 

Жури:

 

Председател:

 

Членове: 1.

 

2.

 

About Зора

организатор на игрите

Comments are closed.