Протокол от фестивала „С песните на Европа“

17.05.2021 Posted by Зора

ПРОТОКОЛ

 

Днес, 15 май  2021 г., се проведе ученическия фестивал         „С песните на Европа”, Ямбол – 2021

 

 

Комисия в състав:

Председател – Цветомира Гицова

Членове:  Елена Иванова и Божидара Божилова направи следното класиране:

 

 

 

ИНДИВИДУАЛНИ  ИЗПЪЛНИТЕЛИ:

 

 

Първа възрастова група:

 

І награда:   Александра  Стоянова  Атанасова

                   НЧ „Развитие – 1893″, гр. Елхово

 

ІІ награда:  Катрин  Николаева  Калканджиева

ДГ“Надежда“, гр. Елхово

 

ІІІ награда:  Рая  Тодорова  Хаджидимитрова    

                    ДГ „Пламъче”,  гр. Ямбол                                             

 

Поощрение:   Симона  Данчева  Иванова                               

                                ДГ „Валентина“, гр. Ямбол

 

                                Вокална група „СЛАДУРАНИ“      

                                ДГ „Радост“ , гр. Ямбол   

                                   

 

Втора  възрастова група:

 

І награда:    Йоана Ташева  Ташева

ДМФ „Звездопад“,  гр. Стара Загора

                              

ІІ награда:  Пресияна  Димитрова                                         

НЧ „Развитие – 1893″, гр. Елхово

 

ІІІ награда:  Вокалната група „Славееви гласове”

при  НУ „Проф.Нойков”, гр.Ямбол

 

Поощрение:   Емилиян  Иванов,  Калина  Георгиева

ВГ „Славееви гласове”

НУ „Проф.Нойков”, гр.Ямбол

 

 

 

Трета възрастова група:

 

І награда:  Кристиан  Петев  Николов                        

                  читалищен клас по пеене

НЧ „П. К. Яворов-1920” –София

 

І награда:  Наталия  Руменова  Ковачева

ВС „Бижу”  при  НЧ „Съгласие -1862” – Ямбол

                

ІІ награда:  Рая  Диян  Донева             

                    ОУ „Николай Петрини“ – гр.  Ямбол

 

ІІ награда:  Мария  Красимирова  Иванова

Студио за поп пеене при  ОДК,  гр.Ямбол

 

III награда:     Виктория  Добрева  Добрева

ОШИ“ Илия Аврамов“, гр.Нова Загора

 

 

Поощрение:      Мария Дел Кармен  Кръстева  Мангърова

ОШИ“ Илия Аврамов“, гр.Нова Загора

 

                                   Габриела Ангелова Георгиева

ВС „Бижу”  при НЧ „Съгласие -1862” – Ямбол

 

 

 

 

Четвърта възрастова група:

 

І награда:    Пейти  Димитрова                                                                                                                       ВГ за руски песни „Пятница 13“

при НЧ „Зора-1945“, Ямбол

 

І награда:    Маги Панайотова

ВГ за руски песни „Пятница 13“

при НЧ „Зора-1945“, Ямбол

 

І награда:    ВГ „Вдъхновение“

Н Ч „Развитие – 1893″,  гр. Елхово

 

 

ІІ награда:   Евангелина Станкова                                                                                            ВГ за руски песни „Пятница 13“

при НЧ „Зора-1945“, Ямбол

 

III награда:  Мария Златкова Костадинова                                                  ВС „Бижу”

при НЧ „Съгласие -1862” – Ямбол

 

 

Поощрение:    Ния  Радостинова  Щерева

при Общински детски комплекс, гр.Ямбол

 

 

 

 

 

Жури:

 

Председател:

Членове: 1.

 

About Зора

организатор на игрите

Comments are closed.